Redux Framework - en to fa_IR translation catalogue (188 entries)

en: <a href="%s">%s &rarr; Add New</a>
fa_IR: <a href="%s">%s &rarr; اضافه‌کنید</a>

en: Activate Demo Mode
fa_IR: فعال کردن حالت نسخه ی نمایشی

en: Activate Development Plugins
fa_IR: فعال کردن افزونه های در حال توسعه

en: Active
fa_IR: فعال

en: Add %s
fa_IR: اضافه کردن %s

en: Add More
fa_IR: افزودن ادامه مطلب

en: Add-on plugins are available that greatly extend the default functionality of Easy Digital Downloads. There are extensions for payment processors, such as Stripe and PayPal, extensions for newsletter integrations, and many, many more.
fa_IR: افزونه‌ها برای بهترشدن کاربردها و کارایی EDD ساخته شده‌اند. مثل درگاه‌های پرداخت و ...

en: Add/Edit Gallery
fa_IR: افزودن / ویرایش گالری

en: Additional Display Options
fa_IR: تنظیمات اضافی نمایش

en: Additional Updates
fa_IR: بروزرسانی‌های دیگر

en: All
fa_IR: همه

en: All Defaults Restored!
fa_IR: پیشفرض ها بازگشتند!

en: Allow tracking
fa_IR: اجازه ردیابی

en: Are you sure?  Resetting will lose all custom values.
fa_IR: آیا مطمئن هستید ؟ تمام مقادیر وارد شده از بین خواهند رفت.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values in this section.
fa_IR: آیا مطمئن هستید ؟ تمام مقادیر وارد شده در این بخش از بین خواهند رفت.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values.
fa_IR: آیا مطمئن هستید ؟ تمام مقادیر وارد شده از بین خواهند رفت.

en: Background Attachment
fa_IR: پیوست پس‌زمینه

en: Background Clip
fa_IR: فیلم پس زمینه

en: Background Origin
fa_IR: منبع پس زمینه

en: Background Position
fa_IR: موقعیت پس‌زمینه

en: Background Repeat
fa_IR: تکرار پس‌زمینه

en: Background Size
fa_IR: اندازه پس زمینه

en: Backup Font Family
fa_IR: پشتیبان گیری از خانواده فونت

en: Border style
fa_IR: استایل حاشیه

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Buy Now Buttons
fa_IR: دکمه‌های خریدن

en: Change the Number of Columns
fa_IR: شماره ستون‌ها را تغییر دهید

en: Changelog
fa_IR: ثبت تغییرات

en: Clear Gallery
fa_IR: پاک کردن گالری

en: Close
fa_IR: بستن

en: Cool thing
fa_IR: نکته جالب

en: Copy
fa_IR: رونوشت

en: Copy Link
fa_IR: کپی لینک

en: Creating Your First Panel
fa_IR: ایجاد اولین پنل شما

en: Credits
fa_IR: سازندگان

en: Deactivate Demo Mode
fa_IR: غیر فعال کردن حالت نسخه ی نمایشی

en: Deactivate Development Plugins
fa_IR: غیر فعال کردن افزونه های در حال توسعه

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Developer Mode Enabled
fa_IR: حالت برنامه نویس فعال

en: Disable
fa_IR: غیرفعال‌سازی

en: Dismiss
fa_IR: لغو

en: Display a Product Grid
fa_IR: نمایش لیست محصولات

en: Do not allow tracking
fa_IR: اجازه ردیابی نمی دهم

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download Files
fa_IR: دانلود فایل‌ها

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Enable
fa_IR: فعال

en: Expand
fa_IR: بازگشایی همه

en: Extensions for Everything
fa_IR: افزونه‌ها برای همه‌چیز

en: Feature
fa_IR: ویژگی

en: Flexible Product Grids
fa_IR: لیست قابل‌انعطاف محصولات

en: Font Color
fa_IR: رنگ فونت

en: Font Family
fa_IR: خانواده فونت

en: Font Size
fa_IR: اندازه فونت

en: Font Subsets
fa_IR: زیر مجموعه های فونت

en: Font Variant
fa_IR: متغیر فونت

en: Font Weight &amp; Style
fa_IR: عرض فونت  &amp; سبک

en: Font color
fa_IR: رنگ فونت

en: Font family
fa_IR: خانواده فونت

en: Font script
fa_IR: اسکریپت فونت

en: Font style
fa_IR: سبک فونت

en: Font subsets
fa_IR: زیر مجموعه های فونت

en: From
fa_IR: از

en: Full Changelog
fa_IR: همه‌ی تغییرات

en: Generator
fa_IR: ژنراتور

en: Get Alerted About New Tutorials
fa_IR: از آموزش‌های جدید آگاه شوید

en: Get Notified of Extension Releases
fa_IR: از آخرین افزونه‌ها آگاه شوید

en: Getting Started
fa_IR: شروع کنید

en: Go to Redux Framework
fa_IR: رفتن به فریم ورک ردوکس

en: Google Webfonts
fa_IR: وب فونت های گوگلی

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Help improve Our Panel
fa_IR: کمک به بهبود پنل ما

en: Hints
fa_IR: نکات

en: Hover
fa_IR: شناور

en: Import
fa_IR: درون‌آوری

en: Import / Export
fa_IR: درون ریزی/ برون بری

en: Import / Export Options
fa_IR: گزینه های  درون ریزی / برون ریزی

en: Import Options
fa_IR: تنظیمات درون ریزی

en: Import from URL
fa_IR: درون ریزی از آدرس

en: Import from file
fa_IR: درون ریزی از فایل

en: Input the URL to another sites options set and hit Import to load the options from that site.
fa_IR: آدرس بک آپ را در این قسمت وارد کنید و با زدن دکمه درون ریزی تنظیمات سایت را از آدرس بک آپ بازگردانید.

en: Input your backup file below and hit Import to restore your sites options from a backup.
fa_IR: فایل بک آپ خود را در این قسمت وارد کنید و با زدن دکمه درون ریزی تنظیمات سایت را از فایل بک آپ بازگردانید.

en: Issues
fa_IR: مسائل مربوط به

en: Left
fa_IR: چپ

en: Letter Spacing
fa_IR: فاصله حروف

en: Line Height
fa_IR: ارتفاع خط

en: More Features
fa_IR: ویژگی های بیشتر

en: Need Even Faster Support?
fa_IR: پشتیبانی سریع‌تر می‌خواهید؟

en: Need Help?
fa_IR: کمک می‌خواهید؟

en: New %s
fa_IR: جدید %s

en: Newsletter
fa_IR: خبرنامه

en: No items of this type were found.
fa_IR: هیچ موردی در این باره پیدا نشد.

en: No media selected
fa_IR: هیچ فایلی انتخاب نشده

en: No valid changlog was found.
fa_IR: لیست تغییرات یافت نشد.

en: Off
fa_IR: خاموش

en: On
fa_IR: روشن

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: Options Object
fa_IR: تنظیمات اشیاء

en: Over 250 Extensions
fa_IR: بیش از 250 افزونه

en: Password
fa_IR: رمزعبور

en: Phenomenal Support
fa_IR: پشتیبانی فوق‌العاده

en: Please Wait
fa_IR: لطفا صبر کنید

en: Please helps us improve our panel by allowing us to gather anonymous usage stats so we know which configurations, plugins and themes to test to ensure compatibility.
fa_IR: برای بهبود پنل  به ما کمک کنید تا بتوانیم آزمایشاتی در سیستم های مختلف تست کنیم

en: Product Price
fa_IR: قیمت محصول

en: Products can have simple prices or variable prices if you wish to have more than one price point for a product. For a single price, simply enter the price. For multiple price points, click <em>Enable variable pricing</em> and enter the options.
fa_IR: محصولات می‌توانند یک قیمت یکتا یا قیمت‌های متغیر داشته باشند. اگر شما مایلید محصولاتان بیش از یک نوع قیمت داشته باشد، خیلی‌ساده روی <em>فعال‌کردن قیمت‌گذاری متغیر</em> کلیک کرده و اگر می‌خواهید یک قیمت داشته باشد، خیلی ساده، همان قیمت را وارد کنید. به همین سادگی!

en: Purchase Buttons Anywhere
fa_IR: دکمه‌های خرید همه‌جا

en: Purchase buttons can behave as either Add to Cart or Buy Now buttons. With Buy Now buttons customers are taken straight to PayPal, giving them the most frictionless purchasing experience possible.
fa_IR: دکمه‌های خرید می‌تواند یک آیتم را به سبدخرید اضافه کرد یا همان‌موقع آن را بفروشد. با دکمه‌های جدید کاربران به درگاه هدایت کرد.

en: Redux Framework
fa_IR: فریم ورک ردوکس

en: Redux Framework Changelog
fa_IR: گزارش تغییرات فریم ورک ردوکس

en: Redux Generator
fa_IR: ژنراتور ردوکس

en: Regular
fa_IR: منظم

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Repo
fa_IR: مخزن

en: Reset All
fa_IR: بازگردانی پیش فرض همه

en: Reset Section
fa_IR: بازگردانی پیش فرض بخش

en: Right
fa_IR: راست

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Select an item
fa_IR: یک ایتم انتخاب کنید

en: Settings Imported!
fa_IR: تنظیمات وارد شدند!

en: Settings Saved!
fa_IR: تنظیمات ذخیره شدند!

en: Settings have changed, you should save them!
fa_IR: تنظیمات تغییر کرده اند ، شما باید آنها را ذخیر کنید!

en: Show Object in Javascript Console Object
fa_IR: نمایش شی در جاوا اسکریپت آبجکت

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Slide
fa_IR: اسلاید

en: Some Feature
fa_IR: چند ویژگی

en: Some feature
fa_IR: چند ویژگی

en: Standard Fonts
fa_IR: فونت های استاندارد

en: Stay Up to Date
fa_IR: به‌روز باشید

en: Style
fa_IR: سبک

en: Subscribe
fa_IR: اشتراک

en: Subsets
fa_IR: زیر مجموعه ها

en: System Info
fa_IR: اطلاعات سیستم

en: Team Redux
fa_IR: تیم Redux

en: Text Align
fa_IR: تراز متن

en: Text Decoration
fa_IR: تزئینات متن

en: Text Transform
fa_IR: تبدیل متن

en: The %s menu is your access point for all aspects of your Easy Digital Downloads product creation and setup. To create your first product, simply click Add New and then fill out the product details.
fa_IR: منوی %s به شما دسترسی‌ می‌دهد تا به تمام بخش‌های فروشگاه خود، ایجاد محصولات و تنظیمات آن دسترسی پیدا کنید. برای ایجاد اولین محصول کنید، روی لینک اضافه‌کردن کلیک کرده و جزییات محصول خود را وارد کنید.

en: The <em>[purchase_link]</em> Shortcode
fa_IR: کد <em>[purchase_link]</em>

en: The [downloads] shortcode will display a product grid that works with any theme, no matter the size. It is even responsive!
fa_IR: کد [downloads] به شما یک لیست مرتب از محصولاتتان نشان می‌دهد، این کد در همه‌ی پوسته‌ها و دستگاه‌ها به خوبی نمایش داده می‌شوند.

en: The product grids can be customized in any way you wish and there is <a href="%s">extensive documentation</a> to assist you.
fa_IR: لیست محصولات می‌توانند سفارشی شوند! شما با <a href="%s">این مستندات</a> می‌توانید این کار را انجام دهید.

en: This field cannot be empty. Please provide a value.
fa_IR: این فیلد نمی تواند خالی باشد لطفا یک مقدار پر کنید.

en: This field must be a valid color value.
fa_IR: مقدار رنگ باید در این فیلد گذاشته شود.

en: This field must be a valid date.
fa_IR: این فیلد باید دارای یک تاریخ معتبر باشد.

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To
fa_IR: به

en: Top
fa_IR: بالا

en: Transparent
fa_IR: شفاف

en: URL
fa_IR: نشانی

en: Units
fa_IR: واحد

en: Upload
fa_IR: بارگذاری

en: Uploading the downloadable files is simple. Click <em>Upload File</em> in the Download Files section and choose your download file. To add more than one file, simply click the <em>Add New</em> button.
fa_IR: آپلود فایل‌ها ساده است. روی <em>آپلود فایل</td> در قسمت فایل‌های دانلود کلیک کنید و فایل خود را انتخاب کنید و سپس روی دکمه <em>اضافه</em> کلیک کنید.

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Version %s
fa_IR: نسخه %s

en: View %s
fa_IR: مشاهده %1$s

en: View the Full Changelog
fa_IR: دیدن همه‌ی تغییرات

en: Visit the Extension Store
fa_IR: فروشگاه افزونه‌ها را ببینید

en: Visited
fa_IR: مشاهده شده

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
fa_IR: اخطار ، تنظیمات این بخش بدون جاوااسکریپت به درستی کار نمیکنند .

en: Welcome to Redux Framework
fa_IR: به فریم ورک ردوکس خوش آمدید

en: Welcome to Redux Framework %s
fa_IR: به چهارچوب ریداکس خوش آمدید %s

en: Welcome to the Redux Demo Panel
fa_IR: به پنل Redux نسخه ی نمایشی خوش آمدید

en: What's New
fa_IR: تازگی چه خبر؟

en: Width
fa_IR: پهنا

en: With easily accessible shortcodes to display purchase buttons, you can add a Buy Now or Add to Cart button for any product anywhere on your site in seconds.
fa_IR: با این کد دردسترس شما می‌توانید دکمه‌های خرید یا اضافه‌کردن به سبدخرید را در هرجای سایت خود در عرض یک ثانیه اضافه کنید.

en: Word Spacing
fa_IR: فاصله کلمات

en: Working...
fa_IR: کار ...

en: You can easily change the number of columns by adding the columns="x" parameter:
fa_IR: شما می‌توانید به راحتی با اضافه‌کردن پارامتر columns="x" شماره ستون‌ها را تغییر دهید:

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa_IR: شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.

en: You have changes that are not saved.  Would you like to save them now?
fa_IR: شما تغییرات ذخیره نشده ای دارید. آیا می خواهید آنها را ذخیره کنید؟

en: You have changes that are not saved. Would you like to save them now?
fa_IR: شما تغییرات ذخیره نشده ای دارید. آیا می خواهید آنها را ذخیره کنید؟

en: You must not enter any HTML in this field, all HTML tags have been removed.
fa_IR: شما نباید کدهای HTML را در این فیلد وارد کنید، همه تگ های HTML حذف شده اند.

en: You must not enter any special characters in this field, all special characters have been removed.
fa_IR: شما نباید کاراکترهای ویژه را در این فیلد وارد کنید . همه ی کاراکتر های ویژه پاک شدند.

en: You must provide a comma separated list of numerical values for this option.
fa_IR: شما باید یک لیست که مقادیر عددی با کاما جدا شده باشند را برای این گزینه فراهم  کنید .

en: You must provide a numerical value for this option.
fa_IR: شما باید یک مقدار عددی برای این گزینه فراهم کنید.

en: You must provide a valid URL for this option.
fa_IR: شما باید یک آدرس معتبر برای این گزینه فراهم کنید.

en: You must provide a valid email for this option.
fa_IR: شما باید یک ایمیل معتبر برای این گزینه فراهم کنید .

en: clicking
fa_IR: کلیک کردن

en: cool thing description.
fa_IR: توضیحات جالب.

en: description
fa_IR: توضیحات

en: donation
fa_IR: کمک کردن مالی

en: error(s) were found!
fa_IR: هیچ موردی در این باره پیدا نشد.

en: has the proper read/write permissions or enter your FTP information below.
fa_IR: دارای مجوز خواندن / نوشتن مناسب و یا اطلاعات FTP خود را در زیر وارد کنید.

en: moving the mouse over
fa_IR: حرکت موس بر

en: our documentation
fa_IR: اسناد و مدارک ما

en: warning(s) were found!
fa_IR: اخطار(هایی) پیدا شده اند!
